Nešťastná žena si šla pro radu do hospody. Ne všichni pro ni měli pochopení

Ve vzpomínkách dojdeš,
nedojdeš však celá,
není láska z očí,
ale také z těla.

Slova básně Jiřího Wolkera zůstávají i po více než 100 letech stále aktuální. Ostatně stejně jako v celých dějinách lidstva se aktéři mění, ale příběhy a problémy ve své podobnosti zůstávají.

V pondělí 8. ledna 2024 dopoledne přijalo stálé operační centrum Městské policie Zlín oznámení z restaurační provozovny, kde se má nacházet žena, která obtěžuje ostatní nevhodnými dotazy. Protože si s ní již nevěděli rady, požádali o zákrok uniformované hlídky.

I když strážníci dorazili na místo během chvíle, žena se zde již nenacházela. Od svědků však zjistili obsah jejích dotazů i popis osoby. Netrvalo proto dlouho, a o pár ulic dál dotyčnou nalezli.

Jednalo se o ženu v nejlepším věku, která se hlídce svěřila se svými soukromými problémy, kdy jí manžel dlouhodobě odpírá tělesnou lásku. Protože je už z této politováníhodné situace zoufalá, napadlo ji, že se půjde zeptat jiných chlapů, co si o tomto myslí. No a kde je nejlépe hledat, než v právě oné provozovně stravovacích služeb.

Hlídka MP Zlín nešťastné ženě vysvětlila, že dotazy z takto citlivé oblasti mohou někoho pohoršovat a doporučila jí, aby i s manželem zvážili možnost vyhledání odborné pomoci.

Ačkoliv… máme tady začátek nového roku. Jestli se tedy tyto řádky dostanou až k manželovi dotyčné dámy, měli bychom pro něj jistý tip na novoroční předsevzetí. A dost možná nejen pro něj! 🙂

– pj –

ID DS: 5ttb7bs | e-mail: posta@zlin.eu | informace: +420 577 630 500 | foto a webdesign: www.reklamni-inzenyri.cz
Zásady používání cookies