zpravodajství

Bývalý paragán zatoužil po sexu, chtěl se prát se strážníky ale střízlivěl na záchytce

aktualizace 9.11.2017 11:31, Administrátor   Tisk článku  Poslat článek e-mailem
 

Flagrantní nepochopení toho, co se dá pořídit v obchodu s erotickým zbožím, předvedl ve čtvrtek 19. října 2017 odpoledne 45letý muž ze Zlína. Ten si nepřišel pořídit pomůcku či jiný předmět pro zpestření vlastní kratochvíle, ale dožadoval se po prodavačce poskytnutí erotických služeb. Když neuspěl, začal ženu častovat vulgárními urážkami.

 

Krátce před půl šestou tak na místo zamířila na základě přijatého oznámení nejbližší motorizovaná hlídka Městské policie Zlín.

Po příjezdu strážníci dotyčného vyzvali, aby zanechal svého protiprávního jednání. Na to však zjevně podnapilý muž zareagoval pokusem o fyzické napadení jednoho z členů hlídky, kterého chtěl udeřit do hlavy. Během následujících vteřin se tak ocitnul v poutech a po následném zjištění totožnosti k celé věci uvedl jen tolik, že je bývalý „paragán“, který policajte „nebere“.

Jak prokázalo orientační vyšetření, na sociální i tělesné indispozici bývalého paragána sehrávala negativní roli skutečnost, kterou lze kvantifikovat hodnotou 2,7 promile alkoholu v organizmu. A protože v tomto stavu dotyčný nedokázal kontrolovat své chování, následoval po lékařském vyšetření jeho převoz k bezpečnému vystřízlivění do kroměřížské protialkoholní záchytné stanice.

- pj -

 
Zpět k přehledu článků...
počet zhlédnutí: 121