zpravodajství

Nahý muž si myslel, že je doma, ale nebyl doma. Klíče mu pomohli najít strážníci

aktualizace 13.10.2017 11:31, Administrátor   Tisk článku  Poslat článek e-mailem
 

Ilustrační obrázekNahého muže, který na domovní chodbě tloukl na dveře ostatních bytů, nalezl v sobotu 30. září 2017 večer jeden z tamních obyvatel. Protože se mu s dotyčným nedařilo vést smysluplnou konverzaci, požádal o pomoc Městskou policii Zlín. Několik minut před osmou hodinu tak na místo zamířila nejbližší motorizovaná hlídka.

Po příjezdu strážníci zjistili, že se jedná o místního 62letého obyvatele, který to poněkud přehnal s alkoholem.

 

Když dorazil ke dveřím svého bytu, z nějakého důvodu se začal domnívat, že se již nachází uvnitř, a tak mu přišlo přirozené se svléknout. Po chvíli si ale uvědomil, že ještě doma není a potřebuje najít klíče od zámku, který by mu byt zpřístupnil. To se mu však nepodařilo a tak se jal klepat na dveře ostatních bytů, jejichž obyvatelé však o setkání s nahým chlapem z vcelku pochopitelných důvodů nestáli.

Poté, co si hlídka MP Zlín vyslechla příběh o záludnostech této životní situace, pomohla dotyčnému najít v jeho odložených svršcích klíče od dveří. Pak již bylo otázkou několika málo okamžiků, než se podařilo nalézt správné dveře, a muž si mohl konečně užívat pohodlí svého domova.

- pj -

 
Zpět k přehledu článků...
počet zhlédnutí: 270