zpravodajství

Parkoviště u koupaliště Panorama je přes den vyhrazeno pouze pro návštěvníky

aktualizace 24.7.2014 15:04, Administrátor  

Strážníci Městské policie Zlín z okrsku Jižní Svahy upozorňují motorizovanou veřejnost na novou změnu režimu užívání parkoviště u koupaliště Panorama.

Dopravní značení nyní řidiče informuje o skutečnosti, že od června do září v době od 9.00 do 19.00 hodin jsou parkovací místa vyhrazena pouze pro návštěvníky koupaliště.

počet zhlédnutí: 4203  

Zrekonstruovaná služebna okrsku Jižní Svahy opět slouží veřejnosti

aktualizace 30.8.2013 10:46, Administrátor  

Ve čtvrtek 15. srpna 2013 ve třináct hodin byly slavnostně otevřeny zrekonstruované prostory služebny Městské policie Zlín na Jižních Svazích.

Slavnostnímu otevření byli přítomni primátor Zlína – MUDr. Miroslav Adámek, náměstek primátora pověřený řízením MP Zlín – Ondřej Běták, ředitel MP Zlín - Ing. Milan Kladníček, další zástupci vedení MP Zlín a Policie ČR i další hosté.

počet zhlédnutí: 4124  

Služebna na I. segmentu je dočasně mimo provoz

aktualizace 28.6.2013 14:38, Administrátor  

Městská policie Zlín – okrsek Jižní Svahy, upozorňuje na dočasné uzavření služebny na tzv. I. segmentu na ulici Okružní. Děje se tak z důvodu rekonstrukce vnitřních prostor.

Úřední hodiny pro veřejnost ale zůstaly zachovány v plném rozsahu. Strážníci jsou k dispozici v prostorách kanceláře komise místní části, která se nachází v přízemí I. segmentu. Tento stav bude trvat do ukončení rekonstrukce.

počet zhlédnutí: 1762  

Pozor na přechodnou úpravu silničního provozu na Mladcové

aktualizace 24.5.2013 15:21, Administrátor  

Městská policie Zlín okrsek Jižní Svahy upozorňuje řidiče na přechodnou úpravu silničního provozu na ulici Náves v místní části Mladcová, kde probíhá oprava vozovky.

S tím souvisí nejen snížení nejvyšší dovolené rychlosti na 30 km/h, ale také omezení provozu v obou směrech, který je v daném úseku řízen kyvadlově za pomocí přenosného semaforu.

počet zhlédnutí: 1635  

Od nového roku strážníci rozšířili ranní dohled i na Mladcovou

aktualizace 29.3.2013 16:02, Administrátor  

Ilustrační obrázekV letošním roce strážníci Městské policie Zlín z okrsku Jižní Svahy rozšířili počet míst, kde provádějí ranní dohled nad bezpečnou cestou dětí do škol.

Na základě občanského podnětu tak ve dnech školní výuky strážníci nově zajíždí do místní části Mladcová, kde na zastávku autobusu v blízkosti Bartošova domu přechází frekventovanou silnici spojující Zlín s obcí Racková na 60 dětí.

počet zhlédnutí: 2055  

Strážníci kontrolovali bezpečnost hracích prvků na dětských hřištích

aktualizace 29.6.2012 17:54, Administrátor  

Na stav hracích prvků a dětských hřišť se zaměřili strážníci z okrsku Městské policie Zlín – Jižní Svahy.

V průběhu měsíců května a června 2012 tak v rámci běžné hlídkové činnosti provedli důkladnou kontrolu 42 hřišť, které se nacházejí v jejich územní působnosti. Při kontrolách se zaměřili především na zjištění těch závad, které by mohly ohrozit bezpečnost malých uživatelů.

počet zhlédnutí: 2597  

Pozor při průjezdu Mladcovou. V blízkosti točny MHD probíhá nový výstavba

aktualizace 12.3.2012 9:11, Administrátor  

Městská policie Zlín – okrsek Jižní Svahy upozorňuje řidiče i chodce na probíhající výstavbu v místní části Mladcová.

Staveniště se nachází na ulici Vinohrádek, za točnou autobusů městské hromadné dopravy, ve směru na obec Racková. Z tohoto důvodu je třeba v uvedené lokalitě počítat se zvýšeným pohybem nákladních vozidel i stavebních strojů.

počet zhlédnutí: 2456  
1 2 > >>