zpravodajství

Stálé operační centrum MP Zlín prochází po 10 letech komplexní rekonstrukcí

aktualizace 9.11.2017 11:43, Administrátor  

Počínaje středou 8. listopadu 2017 byla zahájena rekonstrukce pracoviště Stálého operačního centra Městské policie Zlín. Děje se tak po více než deseti letech nepřetržitého provozu.

„Stálé operační centrum je z hlediska řízení přímého výkonu služby naprosto klíčovou součástí zlínské městské policie. O tom nejlépe vypovídá skutečnost, že za uplynulých deset let bylo jen na lince tísňového volání – 156 přijato více než 58 tisíc oznámení od občanů Zlína,“ sdělil ředitel MP Zlín, Ing. Milan Kladníček, MBA.

počet zhlédnutí: 113  

Bývalý paragán zatoužil po sexu, chtěl se prát se strážníky ale střízlivěl na záchytce

aktualizace 9.11.2017 11:31, Administrátor  

Flagrantní nepochopení toho, co se dá pořídit v obchodu s erotickým zbožím, předvedl ve čtvrtek 19. října 2017 odpoledne 45letý muž ze Zlína. Ten si nepřišel pořídit pomůcku či jiný předmět pro zpestření vlastní kratochvíle, ale dožadoval se po prodavačce poskytnutí erotických služeb. Když neuspěl, začal ženu častovat vulgárními urážkami.

počet zhlédnutí: 120  

AKTUÁLNĚ: Silná vichřice působí škody také ve Zlíně

aktualizace 29.10.2017 14:04, Administrátor  

MP Zlín děkuje spoluobčanům, kteří respektují dnešní zákaz vstupu na Lesní hřbitov a také těm, kteří se podíleli na šíření této informace prostřednictvím webových stránek a sociálních sítí. Do nedělního poledne přečetlo tuto zprávu na našem webu přes 3 000 čtenářů. 

Některé z našich spoluobčanů však od návštěvy Lesního hřbitova neodradilo ani toto varování, ani samotné počasí, ba ani vysvětlující cedule u vstupů a pásky s nápisy "ZÁKAZ VSTUPU".

počet zhlédnutí: 250  

Strážníci městské policie posilují kontroly zlínských hřbitovů

aktualizace 27.10.2017 17:07, Administrátor  

Ilustrační obrázekTak jako každý rok, i letos posiluje Městská policie Zlín v souvislosti s blížící se Památkou zesnulých kontroly na zlínských hřbitovech.

Od tohoto týdne tak strážníci denně zajíždí nejen na Lesní hřbitov, ale nevynechávají ani místa posledního odpočinku v dalších částech města. Zvýšené kontroly pak budou pokračovat přes samotný svátek zesnulých i po dobu dalších dvou týdnů.

počet zhlédnutí: 110  

Kamera zachytila pád cyklisty. O tři minuty později mu již pomáhala hlídka MP Zlín

aktualizace 27.10.2017 16:38, Administrátor  

Pád cyklisty z jízdního kola zachytila kamera městského dohlížecího systému ve čtvrtek 19. října 2017 odpoledne v centru Zlína. Ten se nenadále zastavil na pěší zóně a v důsledku probíhajícího epileptického záchvatu následně upadl přímo na hlavu. Během několika málo okamžiků tak na místo směřovala nejbližší motorizovaná hlídka Městské policie Zlín a taktéž kolemjedoucí cyklista.

počet zhlédnutí: 208  

Opilec bránil ve svozu odpadu: Ustlal si v popelnici a odmítal ji opustit

aktualizace 27.10.2017 13:36, Administrátor  

Nečekané překvapení čekalo na pracovníky svozového vozidla Technických služeb Zlín v pátek 13. října 2017 dopoledne. Když prováděli odvoz papírového odpadu ve čtvrti Letná, nalezli v jedné z nádob spícího muže, který po probuzení odmítl útulnou popelnici opustit.

K vyřešení této svízelné situace tak musela na místo zamířit hlídka Městské policie Zlín.

počet zhlédnutí: 176  

Mladí sprejeři se realizovali na stěnách podchodu. Strážníci je přistihli při činu

aktualizace 27.10.2017 9:34, Administrátor  

Ve spolupráci s veřejností se podařilo strážníkům Městské policie Zlín dopadnout přímo při činu dvojici mladíků, kteří se rozhodli realizovat své výtvarné představy na zdech podchodu u zastávky MHD Zahradnická.

Čtvrthodinu před sedmou večerní ve čtvrtek 5. října 2017 přijalo stálé operační centrum MP Zlín oznámení o poškozování cizího majetku na třídě Tomáše Bati.

počet zhlédnutí: 129  
1 2 3 4 5> >>